Festivalul Național "Cânt și joc de pretutindeni" - ediția a VI-a

O zi de sâmbătă intensă pentru copii, părinți, profesori, bunici și susținători. Câștigul a fost enorm prin promovarea nu doar a talentelor, ci mai ales a folclorului de pretutindeni în rândul tinerilor.
Felicitări, Diana Buzenchi și Ștefăniță Borș, coordonatorii acestui proiect! 
Felicitări întregii echipe a Școlii Gimnaziale "Ion Creangă" Iași, care a făcut posibilă producerea acestui eveniment și care a ales să se implice activ! Felicitări, crenguțelor voluntare! Mulțumim tuturor!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Contact

Adresă: Iași, str. Toma Cozma, Nr. 119, cod poștal: 700545.

Telefon: +40 232 244330

e-mail: ioncreanga17@yahoo.com

Unde ne găsiți - Google Maps

Pagina de facebook

© 2017 Școala Gimnazială „Ion Creangă” Iași