Titularizare 2024 - inspecții

Instruirea candidaților pentru desfășurarea inspecțiilor speciale la clasă, în profilul postului, în cadrul Concursului pentru ocuparea posturilor/catedrelor declarate vacante/rezervate în unitățile de învățământ din județul lași, 2024.

 

              Instruirea candidaților pentru inspecția la clasa la disciplina LIMBA SI LITERATURA ROMANA SI MATEMATICA, ELEMENTE DE PEDAGOGIE SCOLARA, METODICA PREDARII LIMBII SI LITERATURII ROMANE / COMUNICARII IN LIMBA ROMANA SI METODICA PREDARII MATEMATICII / MATEMATICII SI EXPLORARII MEDIULUI IN INVAȚAMANTUL PRIMAR (INVAȚAMANT PRIMAR IN LIMBA ROMANA), repartizați la Școala Gimnazială "Ion Creangă" Iași, va avea loc la sediul școlii, str. Toma Cozma, Nr. 119, luni, 3 iunie 2024 ora 14.

               Candidații se vor legitima cu CI.