Resurse umane

 

ORGANIGRAMA

 

ECHIPA MANAGERIALĂ:

  • Prof. Crețu Nicoleta Cristina - director

  • Prof. Pălimaru Mihai Adrian - director adjunct

  • Prof. Bârlădeanu Corina - consilier educativ

  • Prof. înv. primar Tabarcea Elena

  • Prof. înv. preșcolar Zlei Laura Claudia

  • Prof. înv. preșcolar Bura Roxana Diana

  • D-na Harhas Carmen - reprezentatul părinţilor

  • D-na Zlate Corina - reprezentatul părinţilor

  • D-l Sandu Vasile - reprezentant Consiliul Local

  • D-l Pintilei Mihail - reprezentant Consiliul Local

  • D-l Iablonschi Arcadie - reprezentant Consiliul Local

  • D-l Tiron Vasile - reprezentant Primărie

 

ÎNVĂŢĂTORI - EDUCATORI

NUMELE ŞI PRENUMELE FUNCTIA GRADUL DIDACTIC CLASA
 HITRUC MIHAELA  prof. inv. primar    1  Preg A
 MIHORDEA AURELIA  prof. inv. primar  1  Preg B
COJOCARIU IRINA MARIANA  prof. inv. primar  1  Preg C
 MORARU MONICA MARIA  prof. inv. primar Debutanta  Preg D
 TOMULESEI ELENA  prof. inv. primar  I-a A
 CÂRCU DIANA  prof. inv. primar  I-a B
 ARSENE ANDRA MARIA  invatator Debutanta  I-a C
 HOGEA OLIMPIA  prof. inv. primar Definitivat    I-a D
BUZENCHI LIA DIANA  prof. inv. primar 2  a II-a A
 CATRINESCU LILIANA  prof. inv. primar  1  a II-a B
 ORCINSCHI ELENA   PETRONELA  prof. inv. primar Definitivat   a II-a C
 MÂRZA CAMELIA  prof. inv. prima  a II-a D
 TABARCEA ELENA  prof. inv. primar  1  a III-a A
 URSU GEANINA  invatator 1  a III-a B
 BORȘ ȘTEFĂNIȚĂ  prof. inv. primar  a III-a C
MARIN-ORENȘTEIN MONICA prof. inv. primar  Definitivat  a III-a D
COVALCIUC MIHAELA prof. inv. primar 1  a III-a E
 OBREJA MARIA  invatator  1  a IV-a A
 TIMARU ELENA  prof. inv. primar 2  a IV-a B
 ILIESCU CRISTINEL  prof. inv. primar  1  a IV-a C
 ȘUHAN MANUELA IRINA  prof. inv. primar  1  a IV-a D
 ILIE OANA  prof. inv. prescolar Definitivat  gr. MICA
 URSU CONSTANȚA  educator  gr. MIJLOCIE
 ZLEI LAURA  prof. inv. prescolar  1  gr. MARE A
 BĂSU DOINA  educator  1  gr. MARE B
SIMIONEASA GABRIELA prof inv prescolar Definitivat gr. MICA
BURA ROXANA DIANA prof inv prescolar gr. MIJLOCIE
PANAIT ANA  educator  1 gr. MARE
GÎLCĂ FLORINA  prof inv prescolar Definitivat gr. MARE
 SAVA ELENA  prof inv prescolar Definitivat   gr. MIXTA
IURCU ANA MARIA educator Definitivat  gr.MIJLOCIE
POPA TEODORA prof inv prescolar Debutanta   gr. MICA
STANCIU ANGELA educator  gr. MICA
BRAIA VIOLETA educator gr. MICA
CIAUȘU ADELINA GEORGETA educator Debutanta   gr. MIJLOCIE

 


 PROFESORI

NUMELE ŞI PRENUMELE CALIFICARE DISCIPLINA DIRIGENŢIE
MAHALU LORETA GR. 2 LB. ROMÂNĂ-LB. LATINĂ CLS a V-a B
PRODAN GRAȚIELA GR. 1  LB. ROMANA  
CREŢU NICOLETA GR. 1 MATEMATICĂ  
PĂLIMARU MIHAI ADRIAN  GR. 1 ISTORIE  
GRIGORAȘ CAMELIA  DEFINITIVAT LB. ENGLEZA                    CLS a VI-a A
UNGUREANU OSZ ANA MARIA GR. 1 LB. ENGLEZA  CLS a VIII-a B
CREŢU ANCA GR. 1 LB. ENGLEZA  
PLUGARIU CIPRIAN MIHAI GR. 1 EDUCATIE MUZICALA  
ASIMINEI CĂTĂLINA GR. 1  GEOGRAFIE  CLS a VII-a B
CÎMPEANU LUCIA DOCTORAT RELIGIE  CLS a V-a A
BÂRLĂDEANU CORINA ROXANA       GR. 2 PROF. PSIHOPEDAGOG - CULT. CIVICĂ    CLS a VII-a A 
TOADER KARLA  GR. 1 BIOLOGIE  CLS a VIII-a C
POPESCU ALEXANDRA DOCTORAT ISTORIE  
FLOREA DANIELA  GR. 1 EDUCAŢIE FIZICĂ  CLS a VIII-a A
IRIMIA PETRONELA  GR. 2 INFORMATICĂ  
GÂDICI OCTAVIAN  DEFINITIVAT EDUCATIE PLASTICA  
BĂLAN CONSTANTINA  GR. 1 ED. TEHNOLOGICĂ  
BOROȘ LĂCRĂMIOARA GR. 1 RELIGIE CATOLICĂ  
BALAN EVELINE SIMONE GR. 1 LB. FRANCEZĂ  
POSTOLACHE PETRONELA  GR. 1 LB. ENGLEZA  a V-a C
FÎNTÎNARU ALINA MAGDA GR.1  LB. ROMANA  a VI-a B
SOMEȘAN RAMONA GR. 1  MATEMATICĂ  
CANĂNĂU  DĂNUȚ C-TIN  GR. 1 EDUCAŢIE FIZICĂ

 a VI-a C

ARDELEANU GEORGETA GR.  1 RELIGIE  
ARHIRE DENISA DEFINITIVAT  EDUCATIE SOCIALA  
ARUXANDEI LIVIU GR. 1  GEOGRAFIE  
BUSUIOC NINA RALUCA  GR. 2 MATEMATICA  
CANTEMIR CRENGUȚA DEBUTANTA  EDUCAŢIE FIZICĂ  
CHELARU ADINA  GR. 2 RELIGIE  
MARIN CRISTINA VIOLETA  GR. 2 LB. ROMANA  
URSULEASA ALINA  DEFINITIVAT EDUCAŢIE FIZICĂ  
UNGAN VERONICA GR. 1  CHIMIE-FIZICA  
RALEA VALERIA GR. 1 ED. TEHNOLOGICA  
GÂRLAGIU GABRIELA GR. 1 FIZICĂ - CHIMIE  

 

PERSONAL DIDACTIC AUXILIAR:

  • Ec. Buzilă Raluca - secretar şef
  • Neagu Andreea - secretar
  • Andrei Dana Angela - informatician
  • Tudora Georgeta - bibliotecar 
  • Ec. Ciobanu Mihaela - contabil şef 
  • Ec. Pîntea Constantin - administrator
  • Sava Mihai Marian - mediator școlar 
  • Moșneagu Mioara - asistent medical 

 

PERSONAL NEDIDACTIC

  • Luchian Antoneta
  • Grecu Ana
  • Neculau Georgeta
  • Strachină Adriana
  • Darabană Magdalena
  • Ciocoiță Ecaterina
  • Pamfil Laurențiu Mihai
  • Pavel Iulian

Contact

Adresă: Iași,str. Toma Cozma, Nr.119, cod poștal: 700545,

Telefon: +40 232 244330

e-mail: ioncreanga17 [arond] yahoo.com

Unde ne găsiți - Google Maps

Pagina de facebook

© 2017 Școala Gimnazială „Ion Creangă” Iași